Apartmány Pompeya, Španielsko, Španielsko pevnina, Costa del Azahar, Peniscola, 8.9.2018, Bez stravy
Termín:
8.9. - 15.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: vlastná (-) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 59827037
164,67 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Počet izieb
3
Počet lôžok na izbe
6
Poloha
Peníscola, pláž / široká piesočná s pozvoľným vstupom do mora - 30 m, centrum - 900 m
Vybavenosť a služby
garáž*; parkovanie možné v priľahlých uličkách niekde aj za poplatok

* služby za príplatok
šport a relaxácia
bazén vyhradený len pre ubytovaných klientov (v prevádzke podľa aktuálneho počasia prevažne od júna do septembra)
Popis apartmánov
trilo 6 - 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba s čiastočne oddeleným kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, sociálne zariadenie, balkón
Vybavenosť apartmánov
TV*, rúra, mikrovlnka, práčka

* služby za príplatok
Upozornenie
zľavy EB 20% neplatia pre termíny 14.07. - 25.08.
Poloha
Vzdálenosti: 30 m
V cene apartmánu je zahrnuté
prenájom apartmánu na počet nocí podľa cenníka, všetky spotreby, postelné prádlo, záverečné upratovanie, asistenčná služba CK
Povinné príplatky
vratná kaucia - 100 € / apt.
Popisky

Peníscola leží necelých 220 km jižně od Barcelony na Costa del Azahar - „pobřeží pomerančovníkového květu“, na jednom z nejpřitažlivějších pobřeží celého Španělska. Je to kraj výjimečný jak svými klimatickými podmínkami, tak i svou přírodou a krajinou. Pobřeží lemují pláže s jemným zlatým pískem a přilehlé vnitrozemí se zprvu zelená úrodnými sady, aby se záhy zvedalo do pohoří El Maestrazgo, které zdobí malebné vesničky v typickém středomořském stylu. Na severu je Costa del Azahar oddělena od Katalánska řekou Ebro s ekologicky výjimečně cennou deltou, významným evropským zimovištěm tažného ptactva. Do dalekosáhlé historie Costa del Azahar se podstatnou měrou zapsali Iberové, Kartáginci, Římané, Vizigóti i Arabové, kraj je spojen i se jménem hrdiny španělské reconquisty El Cida, či „vzdoropapeže“ Benedikta XIII. (ve Španělsku zvaný Papa Luna), který v roce 1411 přestavěl původně templářský hrad ze 13. století v Peníscole na své sídlo - papežský palác. Proto je celá oblast skutečným památníkem starobylé architektury a všichni milovníci historie budou dozajista nadmíru spokojeni. Především takové skvosty jako jsou Valencie, Morella, Benicassim, Sagunto či Tarragona se natrvalo vryjí do paměti každého jejich návštěvníka. I stará čtvrť města Peníscola s hradem (který stál původně na ostrově, jenž se postupem času stal poloostrovem) dnes bez nejmenších pochyb patří mezi nejvýznamnější historicko-umělecké památky kraje Valencia. Papežský hrad na 54 metrů vysokém skalnatém poloostrově poskytuje neopakovatelný pohled na kilometry pobřeží na severu s novostavbami turistických kapacit, stejně jako na jih na pohoří Sierra de Irta pozvolna se přes skalnaté pobřeží svažující k mořské hladině. V současnosti žije Peníscola především turismem a nejen díky širokým písčitým plážím je jedním z nejvíce žádaných letovisek celého pobřeží Costa del Azahar. Intenzivní nová výstavba svědčí o neutuchajícím zájmu rekreantů o tento překrásný kout Španělska. Ruku v ruce pak kráčí i neustálé zkvalitňování a rozšiřování stávajících služeb tak, aby byl hostům poskytnut maximální možný komfort a aby zde každý nalezl dostatek možností k plnohodnotnému strávení dovolené. K němu významnou měrou přispívá i velmi stálé teplé podnebí, které na naprosté minimum redukuje riziko "propršené" letní dovolené. Všichni jistě uvítají nadmíru vlídné ceny většiny služeb a rodiny s dětmi dozajista ocení široké možnosti aktivit pro nejmenší. Peníscola tak má všechny předpoklady, aby oslovila a plně uspokojila skutečně široké spektrum návštěvníků.

Vzdialenosti z ČR
Peñíscola - Praha: 1930 km, Peñíscola - Brno 2130 km
* služby za příplatek
Výhody a nevýhody
nové priestranné a veľmi kvalitné apartmány, skvelá poloha tesne pri pláži, centrum v dostupnej pešej vzdialenosti, vhodné pre všetky vekové kategórie, len jedna typológia apartmánov, vyššia cenová relácia len podčiarkuje vyššie uvedené

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK