Antinoos, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, 12.9.2018, Raňajky
FM
Termín:
12.9. - 19.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 64294513
356,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Popis
Vzdialenosť od letiska: 25 km

Najbližšie mesto (km): Hersonissos (300 m)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 200 m
Pláž
Hotel sa nachádza 300 m od centra rušného letoviska Hersonissos, 25 km od medzinárodného letiska a prístavu v Heraklione. Najbližšia autobusová zastávka sa nachádza 150 m od hotela.
Wellness
Na vyžiadanie má hotel k dispozícii detské postieľky.
Poloha
Jednoduchší mestský hotel s takmer 28 ročnou tradíciou je vhodný pre menej náročnú klientelu a mladých ľudí, ktorí vyhľadávajú predovšetkým ruch a nočný život, ktoré ponúka dovolenkármi obľúbené letovisko Hersonissos. Má spolu jednoducho ale účelne zariadených 32 izieb. Súčasťou hotelového areálu je bazén a snack bar. Wifi je v spoločných priestoroch k dispozícii zdarma.
Vybavenie izieb
Jednoducho ale účelne zariadené izby majú balkón/terasu a sú vybavené telefónom, individuálnou klimatizáciou (za poplatok) a chladničkou (na vyžiadanie za poplatok). Upratovanie prebieha denne, výmena uterákov a posteľnej bielizne 2x týždenne.
Strava
Verejná piesočnato-kamienková pláž je od hotela vzdialená 200 m. Slnečníky, ležadlá a matrace sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK