Antinoos, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, 12.9.2018, Raňajky
LM
Termín:
12.9. - 19.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 64294513
366,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Popis
 Vzdialenosť od letiska: 25 km

Najbližšie mesto (km): Hersonissos (300 m)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 200 m
Základné informácie
Jednoduchší mestský hotel s takmer 28 ročnou tradíciou je vhodný pre menej náročnú klientelu a mladých ľudí, ktorí vyhľadávajú predovšetkým ruch a nočný život, ktoré ponúka dovolenkármi obľúbené letovisko Hersonissos. Má spolu jednoducho ale účelne zariadených 32 izieb. Súčasťou hotelového areálu je bazén a snack bar. Wifi je v spoločných priestoroch k dispozícii zdarma. 
Poloha
Hotel sa nachádza 300 m od centra rušného letoviska Hersonissos, 25 km od medzinárodného letiska a prístavu v Heraklione. Najbližšia autobusová zastávka sa nachádza 150 m od hotela. 
Vybavenie izieb
Jednoducho ale účelne zariadené izby majú balkón/terasu a sú vybavené telefónom, individuálnou klimatizáciou (za poplatok) a chladničkou (na vyžiadanie za poplatok). Upratovanie prebieha denne, výmena uterákov a posteľnej bielizne 2x týždenne.
Pláž
Verejná piesočnato-kamienková pláž je od hotela vzdialená 200 m. Slnečníky, ležadlá a matrace sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok. 
Strava
Hotel ponúka svojim hosťom raňajky.
Dôležité informácie
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK