Ambrosia, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Malia, 5.9.2018, Bez stravy
LM
Termín:
5.9. - 12.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 63357015
357,30 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: AMBROSIA HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska: 30km

Najbližšie mesto (km): Malia 900m

Typ pláže: piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 200m
Základné informácie
Príjemný dvojhviezdičkový hotel, ktorý sa skladá z plne vybavených a zariadených izieb, štúdií a apartmánov. Komplex poskytuje všetko, čo budete potrebovať na nezabudnuteľnú dovolenku na Kréte. K dispozícii je sezónny vonkajší bazén, obklopený sviežimi, dobre udržiavanými trávnikmi. Ležadlá a slnečníky poskytujú ideálne miesto na vychutnanie slnečného svitu. Hostia majú k dispozícií dobre zásobený snack bar a pohodlný salónik.
Poloha
Hotel sa nachádza 30 km od medzinárodného letiska v Heraklione, 900m od centra Malie.
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú kúpeľňu/WC, individuálne ovládanú klimatizáciu, TV, minichladničku, Wi-fi pripojenie. Trezor je za poplatok. Štúdia a apartmány sú vybavené kuchynkou.
Pláž
Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 200m od hotela, oddelená pobrežnou komunikáciou. Ležadlá a slnečníky za poplatok.
Strava
Hosťom je k dispozícií menšia reštaurácia počas raňajok a bar pri bazéne.
Pre deti
Detský bazén, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.
Šport a zábava
Biliard za poplatok.
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie bez stravy alebo s raňajkami formou otvoreného bufetu.
Dôležité informácie
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK