Advent na Esterházyho zámku, Rakúsko, Burgenland, 8.12.2018, Bez stravy

Advent na Esterházyho zámku

Termín:
Načítavam ... 8.12. - 8.12.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 1 dní / nocí
Doprava: autobus (-) (Bratislava)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 59884406
19 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Popis

Navštívme predvianočný Einstadt, pútnický kostol Bergkirche, Dóm sv. Martina, či múzeum skladateľa Jozefa Haydna. Hlavným cieľom nášho výletu však bude Esterházyho zámok, ktorý nás okrem bohatej histórie rodu Esterházyovcov očarí pravou vianočnou atmosférou.

Úvod

1-dňový autorkárový zájazd

Doprava

Autokar.

Cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Cena nezahŕňa

Vstupy, cestovné poistenie.

Ostatné doplatky

Za miesto v prednej polovicu autokaru 7 EUR.

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 08:30 hod.) do Eisenstadtu. Po príchode prehliadka mesta. Pozrieme si pôsobivý pútnický kostol Bergkirche s kaplnkou milosti, kalváriou a Haydnovým mauzóleom, mohutný Dóm sv. Martina, Kostol františkánov a kláštor s rodinnou hrobkou Esterházyovcov, bývalý dom Jozefa Haydna s múzeom, kde návštevníci môžu vidieť originálne rukopisy, hudobné nástroje a iné spomienkové predmety spolu s multimediálnou prezentáciou, ktorá poskytuje živý obraz o živote a tvorbe tohto veľkého hudobného skladateľa. Klenotom mesta je veľkolepý barokový Esterházyho zámok, ktorý 300 rokov slúžil kniežacej rodine ako jej hlavné sídlo. Prehliadka historicko-umeleckých expozícií zámku a najväčšieho vínneho múzea v Rakúsku s viac ako 700 exponátmi, ktoré sa nachádza v podzemí zámku. Po prehliadke individuálne voľno a návšteva adventného trhu v historických priestoroch zámku, na ktorom nebudú chýbať umelecké a remeselné výrobky, vianočný punč, všakovaké dobroty a zaujímavé tipy na darčeky. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách (cca o 20:00 hod.).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK